Baskılı 10 kg Mağaza Poşeti

Baskılı 10 kg mağaza Poşeti Üretiminde çalıştığı birden fazla sektör ile hızlı , ekonomik ve kaliteden ödün vermeden işlerini müşteri odaklı olarak sürdürmektedir. İşletme sahiplerini düşünerek, minimum 150 kg Baskılı  poşet siparişi yerine minimum 10 kg kadar baskılı mağaza poşetlerinin sunabilmektedir. Türkiye’de ilk 10 Kg Tek Renk Baskılı Mağaza Poşeti üretimi yaparak büyük ilgi görmektedir.

2 Renk Baskılı Mağaza Poşeti

Başarılı , güvenilir ve kalite anlayışından ödün vermeyen Firmamız , çıtayı her seferinde bir üste çıkartarak bu seferde yine Türkiye’de bir ilk olan 10 KG 2 Renkli Baskılı Mağaza Poşeti üretimine geçerek hem kendi işletme merkezini öne çıkarmış, hem de sektör üzerinde kendi alanında en iyi olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Firmama ve Kendime Ait Kargo Poşeti

Firmamızın markalaştığı bu alanda markalaştırmayı düşündüğü yeni bir konuyu da ele alalım. Sosyal medya ve internet ağı üzerinden satış yapan firmalar , ürünlerini göndermek için kargo şirketlerini kullanmakta ve bu kargo şirketlerine ait kargo poşetleri ile sevkiyat sağlanmaktadır. Kargo şirketlerin kullandığı kargo poşetlerini kullanmak yerine neden kendilerine ait bir kargo poşetlerini kullanmadıklarını düşündük. Bunun üzerine marka değeri taşıyan ve satılan ürünlerin potansiyelini arttırmak için firmalara özgü F2 16 Mikron kalınlığında kargo poşetleri tasarlamaktayız. Yırtılma ve açılma gibi sorunları asla barındırmaya kargo poşetlerini gönül rahatlığı ile kullanabilme imkanı sunmaktayız.

Kargo Poşet Ölçüleri

35×45 ve 40×50 cm ölçülerinde  beyaz kargo poşeti üzerine ,  firmanıza özel bilgilerin basılı olduğu  kaliteli bir iş çıkarıyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri Türkiye’nin her noktasına kargo imkanı ile sizlere ulaştırıyoruz.

BASKILI MAĞAZA POŞET ÜRETİM VE TESLİMAT SÜRECİ

F2 mağaza poşetleri genellikle  giyim, ayakkabı, cep telefonu, kırtasiye , teknik servisler , güvenlik sistemleri , perde ve çeyiz mağazaları , kozmetik ve bijuteri vb. ürün satanlar / kullananlar için idealdir. Farklı sektörlerde kullanılan bu poşetlere , firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan grafik çalışması uygulanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize tercih seçenekleri sunulduktan ve onay işlemi alındıktan sonra sipariş işlemi gerçekleşmiş olur.

Beyaz veya siyah renkte 16 mikron kalınlığında el geçmeli takviyeli F2 poşetler üzerine  tek renk veya çift renk baskı yaparak  min 150 kg sipariş yerine minimum 10 kg’a

Bir önceki Baskılı Poşet İzmir başlıklı makalemizde Baskılı Poşet, 10 Kg Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşeti hakkında bilgiler verilmektedir. Baskılı Poşetlerimiz Tüm Türkiye'de

Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir