Baskılı Poşet | Mağaza Poşeti | Baskılı Poşet Fiyatları | eserposetbaski.com

Baskılı Poşet ve Baskılı Mağaza Poşetlerine en kaliteli şekilde sahip olabileceğiniz firmalar arasında yer almaktayız. Birbirinden özel tasarımları, dayanıklı ve sağlamlığı ile ‘baskılı poşet’ ürünleriniz sizleri beklemektedir. Tüm Türkiye’ye ulaştırdığımız baskılı poşet ürünlerimiz, şimdi de İstanbul’da !

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet, baskılı poşet üretiminin ve tüketiminin en yoğun olduğu illerimizden birisidir.Özellikle ; İstanbul İkitelli, İstanbul Eminönü, İstanbul Bağcılar, İstanbul Tahtakale gibi semtlerde baskılı poşet kullanımı çokça artmıştır. İstanbul’da baskılı poşet üretimi yapan firmalar genellikle yüksek tonajlarda baskılı poşet üretimi yapmaktadır. Bu duruma maruz kalan işyeri sahiplerine müjdeli bir haberimiz var. Yüksek kilogramlara,klişe & tasarım bedeline ve kargo ücreti ödemeden sahip olacabilecekleri baskılı poşetlerimizi sizlere sunmaktayız. 5 Kg Baskılı Poşet ve 10 Kg Baskılı Poşet diye adlandırdığımız düşük kg’larda baskılı poşetlere sahip olabileceksiniz. Gerek baskı tekniği gerek poşet kalitesiyle memnun kalacağınız baskılı poşetlerimizi şiddetle önermekteyiz. 150 Kg, 500 Kg, 1 Ton gibi yüksek kg’lardan kurtulun ! Eser Baskılı Poşet sizlere düşük kg’larda ve yüksek kalitelerde baskılı poşet sunmaktadır.

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet

İstanbul Baskılı Poşet Fiyatları

Kalitesinden ödün vermeden, maksimum 3 gün içerisinde teslim alabileceğiniz baskılı poşet fiyatlarımızı öğrenmek için ; 0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir sizlere özel tasarım ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Baskılı Poşet Ölçü ve Adetlerimiz

Baskılı Poşet Ölçüleri

Baskılı Poşet Ölçüleri